// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę

Życie studenckie

Nie samą nauką człowiek żyje. Z nami zadbasz o równowagę ciała i ducha! Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i zostać sławnym wynalazcą? Marzysz, by śpiewać na całym świecie? A może chcesz się zamienić się w wojownika judo? Wszystko jest możliwe! Z nami na pewno nie będziesz się nudzić! Sprawdź, jak możesz się realizować!

Chcesz rozwijać się naukowo?

Dołącz do jednego z licznych studenckich kołach naukowych. Wspólnie macie szansę zrealizować projekty, o których będzie głośno w całym świecie!

Więcej na stronie Koła naukowe.

Chcesz działać na rzecz społeczności?

Lubisz się angażować w ważne sprawy? Jesteś dobrym “ogarniaczem projektów”? Dołącz do Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej, który działa na rzecz studentów i organizuje różne akcje kulturalno-społeczne. Cenne doświadczenie zdobędziesz też w organizacjach takich jak Niezależne Zrzeszenie Studentów, Erasmus Student Network, AIESEC, AEGEE.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Samorząd Studentów.

Chcesz aktywnie spędzać czas?

Siatkówka, koszykówka, pływanie, judo, a może kolarstwo górskie? Trenuj z nami! Do wyboru masz 15 sekcji sportowych! Gwarantujemy nowoczesne zaplecze i wsparcie profesjonalnych trenerów, którzy pomogą ci zdobywać sportowe sukcesy!

Dołącz do uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego! Więcej informacji na stronie Uczelnianego Klubu AZS.

Chcesz rozwijać się artystycznie?

Masz ścisły umysł, ale artystyczne zacięcie? Wyraź siebie! Dołącz do Chóru Politechniki Białostockiej lub Studenckiej Agencji Fotograficznej. Nie możemy doczekać się, by oklaskiwać twój talent!

Klub GWINT

Chcesz poczuć prawdziwą studencką energię? Wpadnij do Gwintu! To kultowe miejsce, w którym odbywają się koncerty i imprezy kulturalne. Spędzisz tu miło czas ze znajomymi i przekąsisz pycha przekąski!

Aktualności

Nowa letnia ramówka. Radio AKADERA na wakacje 2024

Nowa letnia ramówka. Radio AKADERA na wakacje 2024

Radio AKADERA 87,7 FM od 1 lipca wprowadziło nową letnią ramówkę. W wakacje 2024 ekipa radiowa stacji Politechniki Białostockiej w oprawie muzycznej wykorzystuje elementy sztucznej inteligencji. Wakacyjnym głosem stacji jest Maciej Nerkowski, znany białostocki aktor i...