// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę
Strona główna 9 Studiuj na PB 9 Przygotuj się do studiów

Przygotuj się do studiów

Skorzystaj z naszych propozycji i jeszcze przed egzaminami maturalnymi poznaj Politechnikę Białostocką. Co roku organizujemy w naszej uczelni wydarzenia, które kierujemy do uczniów szkół ponadpodstawowych. Pomagamy Wam przygotować się do matury, rozmawiamy o kierunkach studiów, przybliżamy zasady rekrutacji.
To co? Do zobaczenia!

Maturanek

Maturanek – Poranek Maturzysty to cykliczne, bezpłatne wydarzenie, na które zapraszamy uczniów szkół średnich.
W przygotowaniach do matury pomogą Wam specjaliści łomżyńskiej OKE oraz wykładowcy Politechniki Białostockiej.

Noc Maturzysty

Co roku, na krótko przed maturą, spotykamy się wieczorem na Politechnice Białostockiej. W luźnej i przyjaznej atmosferze rozwiązujemy próbny egzamin z matematyki. Zadania z arkusza możecie później omówić z naszymi wykładowcami.

Salon Maturzystów Perspektywy

Nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać? Porozmawiaj z naszymi pracownikami i studentami podczas targów edukacyjnych! Polecamy Białostocki Salon Maturzystów Perspektywy, który odbywa się w Politechnice Białostockiej. Tu podpowiemy Ci, jakie przedmioty dodatkowe zdawane na maturze zaprocentują podczas rekrutacji na studia.

Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej

Chcesz zobaczyć Politechnikę Białostocką od środka? Przyjdź na Dzień Otwarty! Co roku przygotowujemy interaktywną ofertę wykładów, praktycznych warsztatów, spotkań z wykładowcami oraz studentami. Tego dnia otwieramy drzwi do naszych pracowni i laboratoriów. Przyjdź i zobacz, jak się studiuje na największej uczelni technicznej w regionie

Targi edukacyjne

Naszych studentów i pracowników spotkasz na najważniejszych imprezach adresowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. Na stoiskach informacyjnych przybliżamy aktualną ofertę studiów. Krok po kroku omawiamy proces rekrutacji. Warszawa, Sokołów Podlaski, Ełk, Olsztyn, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Łomża, Suwałki – jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas zapraszacie. Uwielbiamy spotkania na żywo!

Aktualności: