// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę

Przedstawiciele Politechniki Białostockiej uczestniczyli w 10. edycji Targów Szkół Wyższych w Piszu. To jedno z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez powiat piski.

Na prezentację szerokiej oferty edukacyjnej szkół wyższych, która odbyła się 9 kwietnia 2024 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu przyszły tłumy młodych ludzi. Przy stoisku Politechniki Białostockiej mogli uzyskać pomoc w wyznaczeniu swojej dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.

Politechnika Białostocka na swoim stoisku promowała 30 kierunków kształcenia, które są w ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2024/2025. Przedstawiciele uczelni wyjaśniali, jak przebiega proces rekrutacji kandydatów na studia w Politechnice Białostockiej: od zapisów w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów, po otrzymanie informacji o zakwalifikowaniu na studia i złożenie niezbędnych dokumentów. Maturzyści dowiedzieli się również, jak postarać się o miejsce w domach studenta oraz na jakie wsparcie stypendialne mogą liczyć w czasie studiów.

Uczestnicy Targów chętnie zaopatrywali się w ulotki rekrutacyjne, które krok po kroku wyjaśniają zasady rekrutacji na studia.

Szczegółowe informacje na temat kierunków i perspektyw zawodowych po ukończeniu studiów w Politechnice Białostockiej można znaleźć w specjalnym serwisie internetowym, który Politechnika Białostocka uruchomiła dla kandydatów na studia: https://kandydacipb.edu.pl/. Można tu pobrać m.in. uczelniany Informator dla maturzystów

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

(mr)