Wygraj indeks na studia oraz iPhone, iPady i inne nagrody!
Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „BIZNES ZA MILION” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej już po raz czwarty zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie, w którym liczy się najbardziej zdolność do kreatywnego myślenia. Zadaniem uczestników jest bowiem zaprojektowanie własnych pomysłów na zainwestowanie 1 miliona złotych i uruchomienia własnej firmy.

Pracując samodzielnie lub w dwuosobowych zespołach uczniowie proszeni są o opisanie pomysłu na przedsięwzięcie biznesowe. Wybór branży, produktu, czy też usługi zależy wyłącznie od kreatywności uczniów. Ważne jest jednak to, żeby swoją pracę zgłosić na specjalnym formularzu konkursowym, który z myślą o młodych biznesmenach przygotowali specjaliści z Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Autorzy najlepszych prac wygrają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, smartfon iPhone, tablety iPad i inne atrakcyjne nagrody. Jest o co powalczyć! Laureaci konkursu będą mogli wybrać jeden spośród sześciu atrakcyjnych kierunków studiów oferowanych przez WIZ PB: logistyka, zarządzanie, zarzadzanie finansami i rachunkowość, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie i inżynieria usług, turystyka i rekreacja.

W ubiegłorocznej edycji konkursu „BIZNES ZA MILION” uczniowie zgłosili 21 projektów – zwyciężył Przemysław Perkowski, uczeń Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

W 4. edycji projekty konkursowe będą przyjmowane do 3 grudnia 2023 roku. Finał i wręczenie indeksów oraz nagród odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w piątek 15 grudnia 2023 roku. Komplet informacji znajduje się na stronie internetowej www.milion.pb.edu.pl

Konkurs „BIZNES ZA MILION” odbywa się pod patronatem Rektor Politechniki Białostockiej. Partnerami konkursu są: Fundacja Grupy Unibep Unitalent, Centrum Turystyczno-Pielgrzymkowe, SMP Poland. Patronat medialny Radia Akadera.