4 października 2024r. odbędzie się WIZ-BIZ 2024 „Spotkanie z biznesem” na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje firmy, produkty i usługi, a także społeczność Politechniki Białostockiej. Warto zarejestrować się – wystąpią wybitni specjaliści w zakresie zarządzania!

Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu zarządzania, rozwój kompetencji menedżerskich oraz budowanie trwałych relacji między interesariuszami Politechniki Białostockiej.

Spotkanie uatrakcyjnią prelekcje uznanych praktyków biznesu. Podzielą się z nami swoją wiedzę, dzięki której możemy poszerzyć swoje perspektywy zawodowe o nowe trendy w budowaniu zarówno marki własnej, jak i firmy.

Ekspercki charakter wystąpień znawców marketingu i wizerunku, HR oraz psychologii biznesu, to okazja, by czerpać inspiracje, poznać dobre praktyki w biznesie oraz praktyczne wskazówki w zakresie kształtowania kultury organizacyjnej czy też zasad nowoczesnego employer brandingu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – firmy, pracodawców, instytucje i organizacje z otoczenia społeczno-gospodarczego, a także pracowników i studentów naszej uczelni.

Wspólnie możemy kreować przestrzeń do rozwoju zawodowego, społecznego i gospodarczego, tworząc platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i myśli.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Należy się jednak wcześniej zarejestrować – WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W ramach wydarzenia wystąpią znakomici prelegenci:
  • 13.00-14.00 Marek Adamski – „Co się z nami dzieje, kiedy nie wiemy co się dzieje… rzecz o nawigowaniu w kryzysie” Praktyk marketingu i zarządzania procesami w organizacji. W życiu i pracy niestrudzony orędownik ciągłego kształcenia i rozwoju. Od 15 lat związany z branżą doradczą i inwestycyjną (PWC, Global Analytics Limited, HORTON Int., ISB Ltd., PMConsulting Sp. z o.o.). Ekspert w budowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii rozwoju organizacji w obszarze sprzedaży i marketingu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na rynku polskim i międzynarodowym (Niemcy i USA).
  • 14.00-15.00 Maja Gojtowska – „Marka osobista” /  Wierzy, że pracodawcy powinni traktować swoich kandydatów do pracy i pracowników przynajmniej tak dobrze jak traktują swoich klientów. Każdego dnia stara się to zmienić. Zawodowo od 15 lat obserwuje trendy na rynku pracy i pomaga firmom lepiej komunikować się z kandydatami do pracy i pracownikami. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla pracodawców, jest mówczynią oraz autorką książek i publikacji z obszaru HR.
  • 15.00-16.00 Maciej Błaszak – „Praca, która daje frajdę – perspektywa badań nad mózgiem” Neurokognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Jego zainteresowania i doświadczenia dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kontrolowanego kształtowania mózgu człowieka. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), narzędziami umysłu (braintools), neurodydaktyką i problematyką brainfitness. Prowadzi działalność szkoleniowo-doradczą,  wykorzystując  wyniki  badań  nad  mózgiem  do ulepszania procesu transferu wiedzy, budowania ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Stypendysta uniwersytetów w Kilonii (Niemcy), Edynburgu (Szkocja) i Berkeley (USA). Autor pięciu monografii i naukowych i kilkudziesięciu artykułów

WIZ-BIZ 2024 SPOTKANIE Z BIZNESEM

Termin: 4 października 2024 (piątek)  godz. 13.00-16.00 / Wydział Inżynierii Zarządzania ul. Tarasiuka 2, Kleosin, Aula 24KB

Wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoje kompetencje zawodowe, zapraszamy na studia podyplomowe MBA Executive na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Tu znajdziesz pełną ofertę studiów podyplomowych – sprawdź!

(mz)