// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę
Znajdź pracę lub praktyki marzeń! Odwiedź Targi Pracy Politechniki Białostockiej i zapoznaj się z ofertą blisko 80 pracodawców. 10 października 2023 r. o godzinie 10:00 ruszają Targi Pracy Politechniki Białostockiej – największa tego typu impreza w regionie.
 
Uwaga! Ze względu na Targi w okolicy Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB zmieni się organizacja ruchu. Szczegóły sprawdź tu: 10 października zmieni się organizacja ruchu na kampusie
 

Już zeszłoroczne Targi uznaliśmy za rekordowe, bo gościliśmy 70 wystawców. W tym roku ten wynik udało się nam podbić i już dziś zapraszamy na stoiska aż 80 firm z regionu i całej Polski. Bardzo się cieszę z tej współpracy i zaufania, które przedsiębiorcy mają dla działań Biura Karier Politechniki Białostockiej. Razem tworzymy wydarzenie z fantastycznym klimatem, bo przy stoiskach wystawców młodzi ludzie, którzy szukają pracy albo staży, mogą swobodnie porozmawiać z przedstawicielami największych pracodawców. Myślę, że te rozmowy i kontakt twarzą w twarz to największa wartość naszych Targów. Ale warto wziąć w nich udział także dla atrakcji, które przygotowaliśmy. To m.in. pokazy służb mundurowych, symulator dachowania, strefa chillout’u oraz bezpłatny kalendarz akademicki z kuponami rabatowymi – zachęca Mateusz Adaszczyk z Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej, organizator Targów Pracy PB.

Targi Pracy Politechniki Białostockiej od lat łączą pracodawców z młodymi ludźmi, którzy stoją u progu swojej kariery zawodowej. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy!

W tym roku w strefie wystawowej w budynku Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16) będzie można odwiedzić stoiska ponad 60 firm. Ich listę wraz z mapą stoisk znajdziesz poniżej.

Przed budynkiem CNK PB stanie specjalny namiot, który pomieści kolejnych 10 wystawców. Wspólnie stworzą „strefę przedsiębiorczości”, w której uczestnicy Targów uzyskają fachowe porady, jak założyć działalność gospodarczą, przygotować biznesplan, czy zdobyć dofinansowanie na rozwój własnego biznesu. Strefę przedsiębiorczości mogą też odwiedzić osoby z niepełnosprawnościami, które szukają swojego miejsca na rynku pracy. Poznają tu pracodawców, którzy oferują dostępne warunki pracy i zatrudnienie. W tej strefie dyżurować będą specjaliści m.in. z Państwowej Inspekcji Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy, Zielonej Linii, Fundacji Aktywizacja.

Będzie też strefa mundurowa dla osób zainteresowanych pracą w tym sektorze. Tu na kandydatów czekać będą przedstawiciele: Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku, Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Straży Miejskiej w Białymstoku, Straży Ochrony Kolei, Izby Administracji Państwowej w Białymstoku.

Tym, którzy zmęczą się odwiedzaniem kolejnych stoisk i zbieraniem ofert pracy, organizatorzy proponują strefę chill’outu. Będzie tu szansa by chwilę odsapnąć, zregenerować siły i ruszyć na dalsze poszukiwania. W strefie relaksu będzie można odpocząć na leżakach, posłuchać dobrej muzyki, napić się kawy, spróbować naturalnych lodów, waty cukrowej, czy popcornu. Będzie można też zrobić modną relację slow motion i wrzucić ją na swoje social media. A Koło Naukowe Gier Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej zaprosi na partyjkę szachów lub planszówek strategicznych. Mocnych wrażeń dostarczy symulator dachowania!

ZAPRASZAMY!

Widzimy się 10.10.2023 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia (Zwierzyniecka 16)
w godzinach od 10:00 do 15:00

Pobierz mapę Targów Pracy 2023 

Organizatorem Targów Pracy Politechniki Białostockiej jest Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej. Wydarzenie objęli honorowym patronatem: Minister Edukacji i Nauki, Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej.

Patroni medialni: BialystokOnline, Radio Akadera, BiotechTalents.com, eGospodarka.pl, Inzynio, MegaPraca.pl, Perspektywy, Poradnik Pracownika, Rocketjobs.pl, StudentNews, Targi.com – Targi i wystawy w Polsce, Teoriabiznesu.pl, Teraz środowisko

Mapa stoisk Targów Pracy Politechniki Białostockiej 2023

Lista wystawców Targów Pracy Politechniki Białostockiej 2023 r.:

 1. ADAMPOL S.A.
 2. ADDIT Sp. z o.o.
 3. AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o.
 4. ALEX Sp. z o.o.
 5. ANDROPOL S.A.
 6. ASPI Sp. z o.o. Sp.K.
 7. AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A.
 8. Bee2code Sp. z o.o.
 9. BISON S.A.
 10. BorgWarner eMobility Poland Sp. z o.o.
 11. Bravilor Bonamat Sp. z o.o
 12. British American Tobacco S.A. Polska
 13. BUDIMEX S.A.
 14. CERI International Sp. z o.o.
 15. CHM Sp. z o.o.
 16. CORAL W. PERKOWSKI J. PERKOWSKI SP.K.
 17. croon Polska Sp. z o.o.
 18. Danwood S.A.
 19. DS360 Sp. z o.o.
 20. D-TECH Sp. z o.o.
 21. Electrum Adapt Sp. z o.o.
 22. ELEM Sp. Z o.o. Sp. K
 23. Elmont Grupa Sp. z o.o.
 24. ENERGY NORTLE Sp. z o.o.
 25. FABRITY Sp. z o.o.
 26. Fabryki Mebli “Forte” S.A.
 27. GE Energy Power Conversion GmbH
 28. GLOSEL Sp. z o.o. Sp.K.
 29. GRUPA ELTRON Sp. z o.o.
 30. IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział Orla
 31. Infinity Group Sp. z o.o.
 32. Jarex Sp. z o.o.
 33. KAN Sp. z o.o.
 34. LBPro Sp. z o.o.
 35. learn-coding.io
 36. MASTERPRESS S.A.
 37. MEDGAL Sp. z o.o.
 38. Multicco Group Sp. z o.o. Sp. K.
 39. NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.
 40. No Fluff Jobs Sp. z o.o.
 41. Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy
 42. P&Q Sp. z o.o.
 43. Paged Pisz Sp. z o.o.
 44. PLUM SP. Z O.O.
 45. PMM Sp. z o.o. (wingsbrand)
 46. POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A.
 47. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
 48. PORR S.A.
 49. PORTA KMI POLAND S.A.
 50. PPHU INTERTECH PIOTR JANKOWSKI
 51. Promostal Sp. z o.o.
 52. PROMOTECH Sp. z o.o.
 53. PRONAR Sp. z o.o.
 54. PROPOINT S.A.
 55. Signify Poland Sp. z o.o.
 56. SII Sp. z o.o.
 57. SMP Poland Sp. z o.o.
 58. STRABAG Sp. z o.o.
 59. Stump Franki Sp. z o.o.
 60. Suempol Sp.z o.o.
 61. Tetra Pak Processing Equipment Sp. z o.o.
 62. Tide Software Sp. z o.o.
 63. UNIBEP S.A.
 64. WestRock