Politechnika Białostocka prezentowała swój potencjał w Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Aula szkoły zamieniła się w XXII Targi  Szkół Wyższych. Regionalne Targi Kariery i Pracy.

Politechnika Białostocka 21 kwietnia 2023 roku odwiedziła Augustów. Okazja do wizyty przedstawicieli naszej Uczelni oraz Centrum Spraw Studenckich, Dydaktyki i Rekrutacji były Regionalne Targi Kariery i Pracy połączone z XXII Targami  Szkół Wyższych.

Przy naszym stoisku zatrzymywali się uczniowie z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie. Oferta największej w Polsce północno-wschodniej uczelni technicznej przyciągała duże grono uczniów Technikum nr 1 z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego oraz Technikum nr 2 w Augustowie.

Uczniowie mogli poznać ofertę naszej Uczelni i od razu dowiedzieć się, gdzie znajdą zatrudnienie. Uczestniczyli tez w konsultacjach indywidualnych i grupowych z doradcami zawodowymi – wszystko po to, by jak najlepiej wybrać kierunek studiów, a potem mieć dobrze płatną pracę.

(jd)