Start the game! Po raz kolejny na Politechnice Białostockiej odbędzie się turniej e-sportowy. Poprzednie edycje cieszyły się powodzeniem, więc zapadła decyzja o kontynuacji wydarzenia. Gracze już zacierają ręce!

Majówka zapowiada się emocjonująco! Wtedy bowiem w szranki o atrakcyjne nagrody staną drużyny wyposażone w refleks, strategię i odwagę w pokonaniu wirtualnego przeciwnika.

Obecnie testerzy sprawdzają sprzęt, zakończono przyjmowanie zgłoszeń i wszyscy w napięciu oczekują na rozgrywki kwalifikacyjne w formule online, które potrwają do 26 kwietnia.

Runda finałowa turnieju e-sportowego przewidziana jest w terminie 30.04-02.05 i odbędzie się stacjonarnie na Wydziale Informatyki PB.

Zawodnicy sami zdecydowali o wyborze gier. Są to najbardziej popularne gry branży gamingowej.

Do wyboru są 3 formuły w 3 różnych grach: League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz Rocket League.

Wydarzenie organizuje Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej.