Jakie studia wybrać? Jak pomyślnie przejść przez proces rekrutacji? To pytania, które najczęściej zadają nam maturzyści. A my chętnie na nie odpowiemy podczas zbliżających się spotkań edukacyjno-informacyjnych!

Od 19 lutego do 21 marca odwiedzimy 9 szkół w naszym regionie! A 13 marca zapraszamy Was na nasz kampus i Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej.

Już dziś zapraszamy Was do bezpośrednich rozmów z naszymi wykładowcami i studentami. Przybliżymy Wam naszą uczelnię i doradzimy kierunek zgodny z zainteresowaniami i pasjami.

Postaramy się doradzić kierunek zgodny z waszymi zainteresowaniami i pasjami. Zachęcimy stypendiami oraz bogatą ofertą zajęć w sekcjach sportowych i kołach naukowych. Będzie też mowa o jedynych egzaminach wstępnych na tą uczelnię, które obowiązują kandydatów na kierunki architektura, architektura wnętrz oraz grafika. Uczniowie techników dowiedzą się, jak w rekrutacji wykorzystać wyniki egzaminów zawodowych. Warto również sprawdzić, które przedmioty zdawane na maturze można podstawić do naszego wzoru rekrutacyjnego. A także jakie perspektywy zawodowe otwiera ukończenie jednego z 30 atrakcyjnych kierunków studiów, realizowanych na 6 wydziałach Politechniki Białostockiej.

Zapraszamy na nasze stoiska informacyjne! Tu zaopatrzycie się w materiały, które pomogą Wam ogarnąć temat zapisów na studia. Wykorzystajcie spotkanie z nami, żeby rozwiać swoje wątpliwości i przekonać się, że studia są fantastycznym czasem na spełnianie swoich pasji, planowanie rozwoju zawodowego oraz budowanie sieci kontaktów, zarówno wśród rówieśników, jak i przyszłych pracodawców.

Właśnie tak studia postrzegamy w Politechnice Białostockiej!

👋  DO ZOBACZENIA!  👋

Data: Miejsce prezentacji:
19.02.2024 Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”
Zespół Szkół w Siemiatyczach
20.02.2024 Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”
I LO w Bielsku Podlaskim
21.02.2024 Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”
II LO w Hajnówce
22.02.2024 Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”
Zespół Szkół nr 1 w Sokółce
22.02.2024 XVII Łosickie Spotkanie Edukacyjne
27.02.2024 Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w Powiecie”