Kółko Logicznego Myślenia to bezpłatne zajęcia mające na celu pobudzenie do logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie lub układanie zagadek, łamigłówek, rebusów i gry. Politechnika Białostocka zaprasza do udziału uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI.

Kółko Logicznego Myślenia to nie jest przygotowanie do olimpiad, konkursów matematycznych itp. Prowadzone na platformie MS Teams popołudniowe zajęcia dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI mają na celu pobudzenie do logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie lub układanie zagadek, łamigłówek, rebusów i gry.

Bezpłatne zajęcia odbywają się co tydzień w środy i czwartki o godz. 17 lub 18.15 i trwają 60 minut.

Kółko prowadzą: Barbara Patoka (środy) oraz Alicja Gawrońska (czwartki).

Zajęcia będą się odbywały w środy:

grupa 1 w godz. 17.00-18.00,

grupa 2 w godz. 18.15-.19.15

oraz w czwartki:

grupa 3 w godz. 17.00-18.00

grupa 4 w godz. 18.15-19.15.

Rejestracji można dokonać poprzez formularz:

Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem zajęć jest Centrum Popularyzacji Matematyki „Signum” Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.