Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych „Ku przyszłości zawodowej” to największe tego typu wydarzenie na wschodzie województwa mazowieckiego. Nie mogło tam zabraknąć reprezentacji Politechniki Białostockiej!

W Siedlcach funkcjonuje aż 10 szkół średnich! Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy tłumnie przybyli na targi. Od pracowników Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji oraz Działu Promocji dowiedzieli się, jakie kierunki oferuje Politechnika Białostocka, jak wziąć udział w rekrutacji, jak uzyskać miejsce w akademikach oraz wsparcie stypendialne.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Siedlec za wspaniałe rozmowy. Dowiedzieliśmy się, że Białystok jest dla nich wspaniałą alternatywą dla zatłoczonej i przytłaczającej Warszawy. Dlatego wielu maturzystów interesuje się studiami na naszej uczelni.

XIV Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych „Ku przyszłości zawodowej” odbyły się 31 marca 2022 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.

Pozdrawiamy uczniów z Siedlec i do zobaczenia na PB👍

#studiujnaPB