// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę
Politechnika Białostocka na Salonie Maturzystów online PERSPEKTYWY 2021
Cześć 🙂 W przyszłym roku czeka Cię matura? Nie masz pojęcia jakie studia wybrać? Spokojnie, dasz radę! Odwiedź online Salon Maturzystów Perspektywy 2021, a dowiesz się jak zabrać się do matury. Politechnika Białostocka będzie aż w 4 Salonach Maturzystów! Wpadnij na nasze stoisko wirtualne w strefie Expo. Poznasz naszą uczelnię i zdecydujesz o kierunku studiów.
 
 
 

Salon Maturzystów online to cykliczne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać przedmioty maturalne mające znaczenie również podczas rekrutacji na studia. Warto wziąć udział! Posłuchasz przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, weźmiesz udział w webinarach z doradcami kariery i poznasz ofertę edukacyjną na rok 2022/2023. Dzięki informacjom i spotkaniom z ekspertami łatwiej ogarniesz maturę i temat studiów!

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE na Salon Maturzystów! Możesz wybrać jeden lub kilka.

Będziemy tam z Tobą razem z innymi uczelniami z Białegostoku oraz solo w godz. 10:00-15:00.

Spotkajmy się na Salonie Maturzystów online! Odwiedź stoisko wirtualne Politechniki Białostockiej w strefie Expo!

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie cały pakiet wideo, dzięki któremu dowiesz się: co ciekawego robimy, jakich mamy ekstra studentów i dlaczego warto studiować na PB!

 

Weź udział w panelach dyskusyjnych z Katarzyną Topolewicz – asystentką na Wydziale Informatyki oraz Natalią Waśko – studentką matematyki stosowanej na tym samym wydziale.

Nasze prelegentki wystąpią 17 września na Mazowieckim Salonie Maturzystów, w bloku tematycznym – studia matematyczne, w godz. 13.00-15.00 (scena Matura i Studia).

Tematy wystąpień:

  • Spór stary jak cywilizacja: królową nauki jest… fizyka, czy matematyka? Czy ten spór ma znaczenie przy wyborze kierunku studiów i uczelni technicznych? (Katarzyna Topolewicz)
  • Nie ma politechniki bez… matematyki. Czy możesz liczyć na pomoc uczelni w dobrym starcie? (Natalia Waśko)

 
Poznaj Politechnikę Białostocką! Obejrzyj wideo!
 

Jesteśmy jedną z największych uczelni technicznych w północno-wschodniej Polsce. Od lat łączymy wiedzę z praktyką, a rozwój z pasją. Kształcimy wybitnych specjalistów poszukiwanych na rynku pracy. Co ważne, już po 3 latach studiów masz zawód i tytuł inżyniera! 🙂 🙂 🙂

Na Politechnice Białostockiej na pewno znajdziesz to, co Cię interesuje.

 

#studiujnaPB   #jestemzPB   #pasjaPB   #absolwentPB   #jesteminżynieremPB   #potencjałPB