Mamy nowego kumpla! Na PB pojawił się PeBiś! Maskotka uczelni!
Jest niezwykle ciekawski. Uwielbia eksperymenty i doświadczenia naukowe.
Testuje różne rozwiązania i czasami coś nabroi (ostatnia ewakuacja na WI nie jest jego sprawką!).
Jest naładowany pasją do wynalazków i zaprogramowany do edukacyjnych odkryć!

To nie jest zwykły przytulaśny miś. To jest jedyny w swoim rodzaju technologiczny PeBiś!

A jak powstał?

PeBiś jest złożony w 100% z komponentów inżynierskich!
Składa się z prostego mechanizmu do zdobywania wiedzy.
Zaopatrzony jest w czujnik detekcji technologicznych nowinek.
Ma wbudowane narzędzia do badania, konstruowania i projektowania!

Przede wszystkim został wykonany z sercem i pasją do PB!

PeBiś się dwoi i troi, abyście go pokochali! Dlatego przygotował specjalne wdzianka pod każdy Wydział i zaopatrzył się w stosowne akcesoria!

Będzie wpierał promocję każdego z nich!

PeBiś Wydziału Architektury został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Łączy świat artystyczny i techniczny!

PeBiś Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku działa budująco na pomysły! To „Eiffel” wszelkich konstrukcji, instalacji i innowacji!

PeBiś Wydziału Elektrycznego jest naładowany energią do zdobywania wiedzy! Działa elektryzująco i mobilizująco!

PeBiś Wydziału Informatyki jest zaprogramowany na rozwój! Zawodowy error mu nie groźny!

PeBiś Wydziału Inżynierii Zarządzania to urodzony team leader! Zarządza pomysłami, fabrykami, zespołami, finansami!

PeBiś Wydziału Mechanicznego to maszyna do majstrowania! Działa automatycznie i robotycznie!

Jak Wam się podoba PeBiś? Mamy nadzieję, że go polubicie!

Zobaczcie go w akcji! Nasza maskotka zaprasza na Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej! Promuje spotkania na wszystkich Wydziałach uczelni!

Wydział Architektury

Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku