1 października 2024 r. rozpocząłeś studia w Politechnice Białostockiej? Jesteś studentem 1. roku? Serdecznie witamy Cię w murach naszej uczelni i zapraszamy do udziału w konkursie.

Przed Tobą początek nowej, ekscytującej edukacyjnej podróży, pełnej wyzwań, wiedzy i niezapomnianych chwil. A także pierwsze zajęcia, wykłady oraz znajomości z osobami studiującymi w tej samie grupie i na roku.

Już niedługo w nowej rzeczywistości akademickiej poczujesz się jak ryba w wodzie! A wtedy przyjdzie czas na dołączenie do kół naukowych, wspólne projekty, kreatywne przedsięwzięcia, a także wspaniałe życie studenckie!

Na dobry start w Politechnice Białostockiej mamy dla Ciebie konkurs!

Weź w nim udział i wygraj zestaw z gadżetami z logo uczelni!

Konkurs przeprowadzimy na fanpage’u Politechniki Białostockiej.

Wejdź na facebook.com/politechnikabialostocka i w dniach 3, 4, 7, 8, 9 października 2024 r. weź udział w zabawie!

Odpowiedz na pytanie konkursowe i jeszcze tego samego dnia sprawdź, czy jesteś na liście laureatów. W każdym konkursie wyłonimy 3 zwycięzców, którzy otrzymają zestaw upominków PB.

Skrócone zasady znajdziesz poniżej, natomiast pełny regulamin konkursu dostępny jest tu: Konkursy Politechniki Białostockiej na portalach społecznościowych

Dla kogo jest konkurs #pakapierwszakaPB?

Nasz konkurs jest skierowany wyłącznie do studentów pierwszego roku Politechniki Białostockiej, którzy rozpoczynają swoją naukę 1 października 2024 r.

Dlaczego warto wziąć udział?

Nagrodami w konkursie są praktyczne zestawy gadżetów – idealna pomoc w nauce. Wygrać je może aż 15 osób!

W skład każdego zestawu wchodzi:

• torba bawełniana,
  • podkładka pod mysz,
  • notes,
  • zestaw szkolny (długopis, ołówek, gumka, temperówka, linijka),
  • magnetyczny notes na lodówkę,
  • zakładka do książki
  • trzy przypinki z PeBisiem

Co zrobić, by wygrać?

Śledź nasz fanpejdż na FB

W dniach 3, 4, 7, 8, 9 października 2024 r. weź udział w zabawie!

W wyznaczonych dniach o godz. 9 będziemy tam wrzucać pytania konkursowe.

Odpowiedz na nie jak najszybciej (wygrywają 3 osoby, które pod postem konkursowym najszybciej zamieszczą poprawną odpowiedź).

O godz. 15 opublikujemy listę zwycięzców. Sprawdź, czy na niej jesteś i odbierz nagrodę w biurze Działu Promocji Politechniki Białostockiej.

Podpowiedzi znajdziesz w serwisie dla studentów I roku PAKA PIERWSZAKA PB

Powodzenia na studiach oraz w naszym konkursie!!!