Uwaga! Konkurs t(r)op secret! To bardzo tajna misja! Wymaga sprytu, szybkości działania oraz współpracy zespołowej.

Do wygrania 10 maskotek PeBisia!

Aż 10 osób ma szansę na nagrodę! Wchodzicie w to? Ale pamiętajcie, że tylko na własną odpowiedzialność!!!

Co należy zrobić?

Waszym zadaniem jest odnaleźć 10 haseł, które razem utworzą sekretną wiadomość od PeBisia! Startujemy 13 maja!

Przez 10 dni będziemy wrzucać zadania konkursowe. Każde zadanie to inne hasło! Szukajcie ich na naszym kampusach:

• przy ul. Wiejskiej
  • Oskara Sosnowskiego 11
  • przy ul. Ojca Tarasiuka 2 w Kleosinie.

Mogą być wszędzie! Ale bez obaw! Na trop naprowadzi was PeBiś! To on ukrył tajne hasła! Zostawił jednak wskazówkę! Cyknął sobie fotkę w pobliżu miejsca, gdzie znajduje się hasło.

Grafika konkursowa z jego podobizną podpowie Wam, gdzie był nasz bohater. Tam szukajcie haseł!

To ważne! Liczy się refleks! Kto pierwszy rozwiąże zadanie w danym dniu – wygrywa! Będzie 10 zadań, więc 10 osób ma szansę na nagrodę!

• Należy znaleźć hasło.
  • Zabrać karteczkę z hasłem.
  • Zrobić zdjęcie hasła i umieścić je w komentarzu pod postem konkursowym z danego dnia.

Jeśli znajdziecie karteczkę z napisem „Upsss! Ktoś był przed Tobą!” – to znaczy, że ktoś zgarnął już hasło!

PeBiś już przygotowuje się do akcji!  Zachowajcie szczególną ostrożność i wejdźcie do gry!

Sprawdźcie! – REGULAMIN KONKURSU_TROP SECRET 2024

Konkurs organizowany jest w ramach Jubileuszu 75-lecia PB!

😃 ZADANIE NR 1 / 13 MAJA 2024

Startujemy z tajną misją! Jesteście gotowi? Przez 10 dni będziecie szukać haseł, które razem stworzą sekretną wiadomość od PeBisia!

Działajcie szybko i w konspiracji! To akcja top secret!

Mamy pierwsze zadanie do wykonania! Tropcie pierwsze hasło w hali sportowej! Zerknijcie na fotkę PeBisia – to wskazówka, która Wam pomoże znaleźć hasło. Ale spieszcie się, tylko jeden z Was dziś wygra maskotkę!

Oto instrukcja postępowania:

• Należy znaleźć hasło.
  • Zabrać karteczkę z hasłem.
  • Zrobić zdjęcie hasła i umieścić je w komentarzu pod tym postem konkursowym do godz. 13.00

Rozstrzygnięcie jeszcze dzisiaj!