// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę

Jeden rozdział życia kończy się, ale zaczyna się kolejny, nie mniej ciekawy! Wzruszenie łączy się z ekscytacją!

Już 22 marca odbędą się Dyplomatoria Politechniki Białostockiej 2024. Absolwenci naszej uczelni odbiorą dyplomy ukończenia studiów. To piękna chwila, którą chcemy przeżyć wspólnie z Wami.

Uroczystość wręczenia dyplomów odbędzie się 22 marca 2024 roku (piątek) w Auli Dużej przy Wydziale Elektrycznym PB o godz. 17:00 (uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie w celu odebrania i przebrania się w togi). Tego dnia nasi absolwenci odbiorą dyplom ukończenia studiów z rąk Jej Magnificencji Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB oraz Dziekana swojego wydziału.

Zapraszamy całą społeczność akademicką, by towarzyszyła w tym, jakże ważnym dla młodych ludzi wydarzeniu, które wieńczy ich przygodę ze studiami.
Zachęcamy do obecności także rodziny i znajomych naszych absolwentów. Uczcijmy ten moment razem!  

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

15:30-16:30 – Wydawanie tóg

15:30-16:30 – Czas na robienie zdjęć (dostępni będą nasi fotografowie)

16:30-17:00 – Instrukcje organizacyjne

17:00-18:15 – Oficjalne wręczenie dyplomów

18:15-18:40 – Catering kawowy oraz pamiątkowe zdjęcia z dyplomami

18:40-19:00 – Zwrócenie tóg

WSKAZÓWKI

Bardzo prosimy o terminowe przybycie w celu odebrania tóg, które będą wydawane przed wejściem na Aulę. Osoby dyżurujące już na miejscu wskażą salę, w której będzie można się przebrać.

Przy wejściu na Aulę, każdy dostanie swój indywidualny, przypisany nr siedzenia. Nie ma możliwości zamiany numerów między uczestnikami.

Przed Aulą będą rozstawione ścianki do robienia zdjęć, do dyspozycji uczestników będzie profesjonalny fotograf.

PROSIMY O DOPEŁNIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI W DZIEKANATACH

Do 8 marca należy zgłosić chęć udziału w Dyplomatoriach 2024 i najpóźniej do 15 marca obronić pracę inżynierską lub magisterską.

Zapisy na dyplomatoria.pb.edu.pl

Zapraszamy razem ze Stowarzyszeniem Absolwentów Politechniki Białostockiej oraz Biurem Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej.

Regulamin organizacyjny Dyplomatoria 2024