// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę
Agnieszka Chylińska i PRO8L3M to gwiazdy, jakie wystąpią na kampusie Politechniki Białostockiej 6 i 7 września 2024 roku. Największa uczelnia techniczna w północno-wschodniej Polsce jest partnerem nowego festiwalu muzycznego Dla Ciebie.

Dla Ciebie to nowy festiwal muzyczny, jaki odbędzie się na początku września na kampusie Politechniki Białostockiej w dniach 6 i 7 września 2024 roku. W sercu kampusu wystąpią gwiazdy rocka i hip hopu.

DM Agency, organizator imprezy, w piątek 6 września, na wielką scenę zaprosił Agnieszkę Chylińską – wielką gwiazdę rocka, a zarazem osobowość medialną. Wcześniej pojawi się dobrze znana choćby z anteny Radia Akadera formacja Łąki Łan oraz Łukasz Drapała – jeden z najlepszych rockowych głosów w Polsce. Będąc frontmanem grupy Chemia supportował polskie koncerty Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers czy Metalliki.

Sobota, 7 września, to dzień dla fanów polskiego hip hopu. Kultowy PRO8L3M od dekady prezentuje unikalne podejście do hip hopu, zwracając na degradację środowiska czy ważne wydarzenia z historii Polski. Wcześniej na scenie pojawi się mogący poszczycić się 100-milionowymi odtworzeniami wideoklipów w serwisie YouTube raper Kizo oraz nie mniej popularny Kubańczyk.

Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej, oprócz najlepszej polskiej muzyki, nie zabraknie klimatycznych atrakcji. Na uczestników będą czekały wyjątkowe, regionalne strefy związane ze sztuką i kulinariami.

Bilety już w sprzedaży!

Partnerem festiwalu Dla Ciebie jest Politechnika Białostocka.

Patroni medialni: Radio Akadera, Polskie Radio Białystok, Radio ESKA, Polska Press.