Politechnika Białostocka zaprasza na Dni Otwarte Osiedla Akademickiego! Od 17 do 23 lipca 2024 r. będzie można zwiedzić domy studenta ALFA i GAMMA, a także zapytać o zasady zakwaterowania w akademikach. Osoby zainteresowane mogą w godzinach 9-15 przyjść do Centrum Obsługi Mieszkańców, który mieści się w DS Gamma przy ul. Zwierzynieckiej 8, lok. 3. Pracownicy Centrum odpowiedzą na pytania i zaproszą na krótką wycieczkę po obiekcie.

Alfa, Beta, Gamma, Delta, Epsilon – Politechnika Białostocka ma nowoczesne domy studenta! Od lat służą one studentom, Erasmusom, doktorantom, pracownikom oraz gościom Politechniki Białostockiej.

Do niewątpliwych atutów domów studenta PB należy ich lokalizacja. Charakterystyczne budynki zamykają kampus uczelni od strony ul. Zwierzynieckiej. To miejsce doskonale skomunikowane z centrum Białegostoku. Tuż obok są ścieżki rowerowe i Park Zwierzyniecki. Blisko stąd do Biblioteki PB, Klubu Gwint, czy na nowo otwarty kompleks boisk sportowych.

Pokoje studenckie są wyposażone w standardowe meble: łóżka, biurka, krzesła, regały, szafki. Posiłki można przygotować w ogólnodostępnych, nowocześnie urządzonych kuchniach. Do dyspozycji jest również pralnia, suszarnia oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Jest też dostęp do Wi-Fi i parking. Co ważne teren Osiedla Akademickiego jest objęty całodobowym monitoringiem.

Podczas Dni Otwartych Osiedla Akademickiego będzie można zwiedzić wszystkie te miejsca i zapytać o zasady zakwaterowania.

Wystarczy w dniach od 17 do 23 lipca 2024 r., w godz. 9-15 przyjść do Centrum Obsługi Mieszkańców, Dom Studenta Gamma, ul. Zwierzyniecka 8, lok. 3. Pracownicy uczelni podpowiedzą m.in. jak złożyć podanie o akademik.

DNI OTWARTE OSIEDLA AKADEMICKIEGO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

Termin: 17-23/07/2024 w godzinach od 09:00 do 15:00

Kontakt: Centrum Obsługi Mieszkańców, Dom Studenta Gamma, ul. Zwierzyniecka 8, lok. 3, Białystok.

Przydatne linki:

Domy studenta Politechniki Białostockiej

Akcja „Akademiki za dobre wyniki”

plakat Dni Otwartych Osiedla Akademickiego