// tylko V12 // tylko V13 i nowsze
Zaznacz stronę

 9-11 czerwca 2023 startuje BialJam! 48-godzinny hackathon tworzenia gier na Podlasiu! To świetna okazja do gamedevowego rozwoju, wymiana doświadczeń i fajny sposób na spędzenie weekendu z uczestnikami z całej Polski! Zwycięzcy otrzymają nagrody! Ruszyła rejestracja drużyn!

BialJam to kultowe wydarzenie na Wydziale Informatyki! Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Na poprzednią edycję przyjechali uczestnicy między innymi z: Czech, Wrocławia, Poznania, Białegostoku, Warszawy. Czy powtórzymy sukces z ubiegłego roku? Na pewno! Właśnie ruszyła rejestracja drużyn na stronie: http://bialjam.wi.pb.edu.pl/pl/rejestracja2023/

Jakie są zasady udziału w konkursie?

W konkursie mogą brać udział drużyny max 5 osobowe (w pojedynkę też można). Na wydarzeniu jest przewidziany czas na stworzenie drużyn, przed rozpoczęciem wydarzenie nie trzeba mieć gotowego zespołu.

Konkurs trwa nieprzerwanie 48h co znaczy, że uczestnicy przebywają na terenie konkursu również w nocy (mają zapewnioną sale do spania).

Celem Konkursu jest stworzenie, w ciągu 48 nieprzerwanych godzin liczonych od oficjalnego rozpoczęcia Konkursu, działającej gry komputerowej. Praca musi być interaktywna, co rozumiane jest poprzez posiadanie określonego sposobu sterowania umożliwiającego wpływ na przebieg gry.

Na wydarzeniu obowiązuje limit 100 uczestników. Jeżeli do dnia rozpoczęcia wydarzenia nie zostanie osiągnięty limit, to można się rejestrować na miejscu. Jeżeli limit 100 osób zostanie osiągnięty wcześniej to rejestracja jest zamykana i uczestnicą zostają o tym poinformowani.

Uczestnicy muszą mieć skończone 16 lat żeby brać udział.

W chwili rozpoczęcia części konkursowej BialJamu (09.06.2023), wszyscy Uczestnicy otrzymają informację o temacie.

Jury wybierze 3 prace, które odpowiedniozajmą: 1 miejsce, 2 miejsce, 3 miejsce.

W ramach Konkursu przewiduje się głosowanie na najlepszą grę Konkursu przyznaną przez Uczestników Konkursu. Uczestnicy konkursu, (a w przypadku Drużyn, cała Drużyna) posiadają prawo oddania jednego głosu na najlepszą w ich ocenie Grę, z zastrzeżeniem że nie można zagłosować na własną Grę.

Przewidujemy też kategorie dodatkowe.

Nagrody zostaną ogłoszone na stronie BialJamu

Ważne informacje