Zaznacz stronę

28 lutego 2024 roku na Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej zawita Robo Challenge Tour 2024! To pierwsza edycja cyklu edukacyjnego dedykowanego studentom uczelni technicznych, która organizowana w ramach projektu Robo Challenge.

Robo Challenge Tour to unikatowa przestrzeń do dzielenia się praktycznymi informacjami z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. W programie spotkania są certyfikowane prelekcje i konsultacje/warsztaty, które pozwolą poznać te zagadnienia, rozwinąć umiejętność selekcji i doboru narzędzi, poznać najnowsze technologie, które będą nam służyć w najbliższej przyszłości.

ZAPISY DO 23 LUTEGO

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy uczestników do 23 lutego włącznie (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń)
W przypadku dużej liczby chętnych ostatnie 20 miejsc przypadnie w pierwszej kolejności członkom kół naukowych.

PROGRAM ROBO CHALLENGE TOUR 2024 W POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ
28 lutego (środa), aula 449 na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45 C

8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników

9:00 Otwarcie spotkania. Wstęp i prezentacja prelegentów

9:10 Dobór robota do procesu produkcyjnego. Firma FANUC Polska

9:40 Optymalizacja tworzenia programów robotów na każdym etapie przygotowywania stacji zrobotyzowanej. Firma Robotrendy Sp. z o.o.

10:10 Od Pomysłu do Realizacji: Jak Cyfrowy Bliźniak wspiera wdrożenia w robotyce. Firma SOLIDEXPERT

10:40 – 11:30 Przerwa na kawę / konsultacje

11:30 Nowe możliwości w druku 3D. Firma PRINT-ME

12:00 Symulacja doboru chwytaka do procesu produkcyjnego w środowisku cyfrowym. Firma SCHUNK Intec Polska